Civil Society Energy 2022
![](/sites/default/files/styles/870x575/public/2023-04/f956f8_bd1af552c5514c239bb3e4b6448fd2af_mv2-1.jpg?itok=WR9j0r4v)
У проєкті Civil Society Cooperation 2021 нашою основною метою було створення енергетичних кооперативів з відновлюваних джерел в Україні, то з початком військової агресії рф нам довелося реагувати на нові виклики, пов'язані перш за все з величезною кількістю ВПО та енергетичною кризою. Тому за походженням і за підтримки німецького уряду наш проєкт переорієнтовано під більш нагальні потреби, пов'язані із розробкою сталих моделей забезпечення доступною і чистою енергією ВПО.
Мета:
Щоб уповільнити зміну клімату, глобальне суспільство має змінити свої звички. Перш за все, щоденне використання викопної енергії має руйнівний вплив на наш клімат. Основною метою проекту є, з одного боку, організація навчальних поїздок для ознайомлення із німецьким досвідом використання відновлюваних джерел енергії під самоспоживання та створення енергетичних кооперативів, а також підвищення рівня компетенцій та популяризація використання ВДЕ в Україні .
Партнер:
WECHANGE eG за фінансування Міністерства закордонних справ Уряду Німеччини
![img](/sites/default/files/styles/compressor/870x652/inline-images/f956f8_f50f74c3b2364428a673c48ff72aa848_mv2_0.jpg?itok=IWU3g7WC)
Завдання та активності:
- Розробка та проведення освітнього онлайн-курсу
- Організація навчального візиту WandelLab 2022, Німеччина
- Організація експертної подорожі енергетичними кооперативами Німеччини
- Розробка та створення web-сторінки проєкту
Тривалість:
Березень-грудень 2022
Результати:
- Більше 100 зареєстрованих учасників на онлайн-курс "Проєктування фотоелктричних стнцій з використанням професійного програмного забезпечення", 80 сертифікатів слухача курсу, 30 - про підвищення кваліфікації
- Розроблено сторінку проєкту Citizen Energy Ukraine
- Більше 30 учасників навчальних візитів до Німеччини
- Розроблено 5 проєктів сталих рішень для шелтерів ВПО