![](/sites/default/files/styles/754x700/public/2023-04/rectangle-3501.jpg?itok=h4BlmNa2)
Ми працюємо у сфері популяризації та впровадження принципів сталого розвитку країни шляхом ініціювання, розробки та реалізації проектів у рамках європейських, національних та міжнародних програм та фондів. Крім того, АСР СИНЕРГІЯ надає місцевим підприємствам, муніципалітетам та громадам освітні послуги, аналітичну та консультаційну підтримку з питань енергоефективності, охорони навколишнього природного середовища, формування грантових заявок на конкурси різного рівня у сфері сталого розвитку, організовуючи тренінги, семінари, конференції тощо.
![](/sites/default/files/styles/754x700/public/2023-04/rectangle-3502.jpg?itok=Hu2xSUVE)
Метою створення Академії є формування спільноти амбасадорів сталого розвитку в Україні з числа науковців, практиків та візіонерів, що мають бажання поширювати свої знання та навички, ділитися досвідом та бути активним учасником процесу формування компетентного та якісного кадрового потенціалу майбутніх змінотворців.
![](/sites/default/files/styles/754x700/public/2023-04/rectangle-3503.jpg?itok=D6aZeOaL)
Якщо ви маєте власний авторський навчальний курс, або цікаву ідею по створенню такого курсу, Академія ЦСР "СИНЕРГІЯ" надає підтримку у створенні та розміщенні на власній онлайн-платформі навчальних курсів, вебінарів, тренінгів для майбуніх фахівців зі сталого розвитку. Тематика навчальних курсів має охоплювати напрямки, що включають 17 ЦСР: від стійких міст до прав людини та кліматичних заходів. Кожен із наших курсів повинен стосуватися фундаментальних викликів, з якими стикається наш світ сьогодні: як далі співіснувати людям, громадам, підприємствам та урядам, які моделі співпраці необхідно запровадити, щоб врятувати єдину планету, яку ми маємо?