Запрошуємо до участі в онлайн-вебінарі та практичному воркшопі «Сталі рішення для зеленої відбудови: Енергія сонця на твоєму балконі»

09.10.2023

 

У вас є балкон або тераса? Ви прагнете підвищити свою енергонезалежність? Ви зацікавлені у сонячній енергетиці та хочете навчитись самостійно встановлювати власну мобільну балконну електростанцію?

Тоді запрошуємо до участі в онлайн-вебінарі та практичному воркшопі «Сталі рішення для зеленої відбудови: Енергія сонця на твоєму балконі»!  

Під час вебінару Ви дізнаєтесь про:

  • огляд технологій та методів монтажу сонячних панелей для власного споживання;
  • процес вибору місця для встановлення модулів;
  • юридичні аспекти підключення балконних сонячних панелей;
  • техніку безпеки та правила експлуатації;
  • поради для підбору обладнання на основі Вашого споживання. 

Під час воркшопу Ви зможете застосувати теоретичні знання та в колі невеликої групи учасників здобути практичні навички монтажу та налаштування установок на прикладі балконних модулів, спеціально закуплених для цього воркшопу!

Для кого вебінар та воркшоп?

  • Для осіб віком від 18 років, що проживають в Києві та Київській області та
  • Мають посвідку ВПО, а також
  • Зацікавлені у виробництві сонячної електроенергії та
  • Вмотивовані поширювати здобутий досвід.  

Деталі вебінару: пʼятниця, 20 жовтня, 15:00 - 16:30 год., онлайн. Програма вебінару тут

Деталі воркшопу: субота, 28 жовтня 2023 року, 9:00 – 17:00 год., м. Київ (адреса буде повідомлена відібраним учасникам).

Окрім того, ви матимете можливість взяти участь у конкурсі на отримання балконної сонячної системи для соціальних потреб ВПО (передача балконної сонячної системи можлива лише юридичній особі). 

Вас зацікавила участь?

Реєструйтесь до 15 жовтня за посиланням.

Заходи проводяться ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ" (м. Вінниця) у партнерстві з ГО Громада (м. Київ) та Ukraine-Hilfe Berlin e.V. (м. Берлін) за  фінансової підтримки Фонду Nord-Süd-Brücken e.V. з коштів Агентства з питань співробітництва у сфері розвитку м. Берлін та Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна».

 

Інші новини
05
листопада
Детальніше
ВЕБІНАР БІОЕКОНОМІЧНА ТРАНСФОРМАЦІЯ ПРОМИСЛОВОСТІ І БІЗНЕСУ
3 листопада відбувся третій і заключний онлайн вебінар із серії освітніх мітапів "Біоекономічна трансформація промисловості та бізнесу"
04
листопада
Детальніше
У Києві відбувся практичний воркшоп з монтування гібридних балконних сонячних станцій
28 жовтня у Київському інституті відновлюваної енергетики НАНУ відбувся практичний воркшоп з монтування та налаштування гібридної балконної сонячної системи.
03
листопада
Вебінар 2
Детальніше
ВЕБІНАР ПОЛІТИЧНІ ТА СУСПІЛЬНІ ЗМІНИ ДЛЯ БІОЕКОНОМІЧНОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ
1 листопада у рамках проєкту «Будуємо біоекономіку України» відбувся другий вебінар із серії освітніх мітапів.
01
листопада
Детальніше
ВЕБІНАР ОСВІТА, НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В БІОЕКОНОМІЦІ
30 жовтня ми розпочали серію освітніх мітапів в межах проєкту «Будуємо біоекономіку України», що реалізується під загальною координацією стипендіатки програми к.е.н. Вострякової Вікторії в межах Стипендійної програми підтримки лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства та фінансується Європейським Союзом.