Запрошуємо до участі в онлайн-вебінарі та практичному воркшопі «Сталі рішення для зеленої відбудови: Енергія сонця на твоєму балконі»

09.10.2023

 

У вас є балкон або тераса? Ви прагнете підвищити свою енергонезалежність? Ви зацікавлені у сонячній енергетиці та хочете навчитись самостійно встановлювати власну мобільну балконну електростанцію?

Тоді запрошуємо до участі в онлайн-вебінарі та практичному воркшопі «Сталі рішення для зеленої відбудови: Енергія сонця на твоєму балконі»!  

Під час вебінару Ви дізнаєтесь про:

  • огляд технологій та методів монтажу сонячних панелей для власного споживання;
  • процес вибору місця для встановлення модулів;
  • юридичні аспекти підключення балконних сонячних панелей;
  • техніку безпеки та правила експлуатації;
  • поради для підбору обладнання на основі Вашого споживання. 

Під час воркшопу Ви зможете застосувати теоретичні знання та в колі невеликої групи учасників здобути практичні навички монтажу та налаштування установок на прикладі балконних модулів, спеціально закуплених для цього воркшопу!

Для кого вебінар та воркшоп?

  • Для осіб віком від 18 років, що проживають в Києві та Київській області та
  • Мають посвідку ВПО, а також
  • Зацікавлені у виробництві сонячної електроенергії та
  • Вмотивовані поширювати здобутий досвід.  

Деталі вебінару: пʼятниця, 20 жовтня, 15:00 - 16:30 год., онлайн. Програма вебінару тут

Деталі воркшопу: субота, 28 жовтня 2023 року, 9:00 – 17:00 год., м. Київ (адреса буде повідомлена відібраним учасникам).

Окрім того, ви матимете можливість взяти участь у конкурсі на отримання балконної сонячної системи для соціальних потреб ВПО (передача балконної сонячної системи можлива лише юридичній особі). 

Вас зацікавила участь?

Реєструйтесь до 15 жовтня за посиланням.

Заходи проводяться ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ" (м. Вінниця) у партнерстві з ГО Громада (м. Київ) та Ukraine-Hilfe Berlin e.V. (м. Берлін) за  фінансової підтримки Фонду Nord-Süd-Brücken e.V. з коштів Агентства з питань співробітництва у сфері розвитку м. Берлін та Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна».

 

Other news
03
February
More details
Публічна дискусія "Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні"
Запрошуємо вас взяти участь у Публічній дискусії "Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні", де відбудеться презентація результатів фокус-групового дослідження "Потенціал впровадження біоекономіки в Україні". Подія відбудеться 27 лютого 2024 року о з 13.00 до 16.00 год., у м. Вінниця, Україна. Дискусію буде проведено у гібридному форматі.
12
December
More details
Матеріали практичного воркшопу з монтування гібридної балконної СЕС
За результатами проведених освітніх заходів командою проєкту сформовано практичний порадник СТАЛІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗЕЛЕНОЇ ВІДБУДОВИ: ЕНЕРГІЯ СОНЦЯ НА ВЛАСНОМУ БАЛКОНІ
10
December
More details
Нотатки публічного діалогу "Перспективи розвитку зелених енергетичних спільнот в Україні" 14.09.2023
Матеріали публічного діалогу "Перспективи розвитку зелених енергетичних спільнот в Україні" 14.09.2023
05
November
More details
ВЕБІНАР БІОЕКОНОМІЧНА ТРАНСФОРМАЦІЯ ПРОМИСЛОВОСТІ І БІЗНЕСУ
3 листопада відбувся третій і заключний онлайн вебінар із серії освітніх мітапів "Біоекономічна трансформація промисловості та бізнесу"