"Зелена" енергетика для шелтерів та тимчасових поселень ВПО

27.05.2022
Civil Society Cooperation 2021

23.05.2022 року відбувся ознайомчий вебінар "Зелена" енергетика для шелтерів та тимчасових поселень ВПО". Вебінар організовано в рамках проєкту Repower a Green Ukraine 2022, що фінансується німецьким урядом та реалізується німецьким кооперативом WeChange у партнерстві з українськими ГО “Агенція сталого розвитку “СИНЕРГІЯ” та “Екоклуб”

 

Якщо раніше, у проєкті Civil Society Cooperation 2021 нашою основною метою було створення енергетичних кооперативів з відновлюваних джерел в Україні, то сьогоднішні реалії створюють для нас нові виклики, пов'язані перш за все з величезною кількістю ВПО та енергетичною кризою. Тому за погодженням і за підтримки німецького уряду наш проєкт переорієнтовано під більш нагальні потреби, пов'язані із розробкою сталих моделей забезпечення доступною і чистою енергією ВПО.

зображення

Проєкт складається з декількох етапів, зокрема передбачає навчальний візит до Німеччини, сертифікований онлайн курс "Проєктування фотоелектричних станцій з використанням професійного програмного забезпечення" та активностей на території України, у разі стабілізації ситуації.

 

На зустрічі презентовано перші два етапи проєкту та спікерів і експертів онлайн курсу — представників громадянського суспільства, науки та бізнесу.

В межах вебінару розглянуто загальну проблематику, світові кейси та існуючи пілотні проєкти, можливості програмного забезпечення та можливі технологічні рішення. Презентовано програму сертифікованого онлайн курсу "Проєктування фотоелектричних станцій із використанням професійного програмного забезпечення", що стартує у липні 2022 року.

wandellab.org

Крім онлайн курсу, презентовано програму навчального візиту до Німеччини ChangeLab2022 - спеціальна програма українсько-німецького партнерства у сфері «зеленої» енергетики та екологічного житла. Основною метою поєкту є розбудова сталого та безпечного для клімату майбутнього, незалежного від викопного палива. Ми шукаємо шляхи співпраці для розвитку таких проєктів в обох країнах. Ми обговоримо енергетичні кооперативи, сонячні, вітряні та біомасові станції, а також автономні системи, відвідаємо деякі «зелені» об’єкти в Берліні і, можливо, навіть побудуємо кілька прототипів тимчасового житла для біженців, які згодом можна буде використовувати для зеленого туризму.

Детально з програмою заходу можна ознайомитись за посиланням: https://2022.wandellab.org/green-ukraine/

 

Інші новини
18
травня
Детальніше
Приєднуйтесь до Літньої школи "RE-ENERGIZE UKRAINE"!
Дата проведення: 17-31 травня 2024 року Формат: Онлайн вебінари та офлайн воркшопи
13
березня
Детальніше
АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ "ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК БІОЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ УКРАЇНИ"
Результатати дослідження "Потенціал інноваційного розвитку біоекономіки в Україні"
01
березня
Детальніше
Нотатки Публічної дискусії «Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні»
27 лютого 2024 р. у м. Вінниця пройшла публічна дискусія «Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні»
03
лютого
Детальніше
Публічна дискусія "Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні"
Запрошуємо вас взяти участь у Публічній дискусії "Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні", де відбудеться презентація результатів фокус-групового дослідження "Потенціал впровадження біоекономіки в Україні". Подія відбудеться 27 лютого 2024 року о з 13.00 до 16.00 год., у м. Вінниця, Україна. Дискусію буде проведено у гібридному форматі.