Презентація посібника: Energy Cooperatives:How To

20.01.2022

Пропонуємо Вашій увазі посібник, що є продуктом проєкту «Civil Society Energy 2021», реалізованого wechange eG1, учасниками якого стали представники громадянського суспільства, муніципалітетів та бізнесу з України, Польщі та Німеччини. В рамках проєкту учасники обмінялися досвідом про співпрацю у сфері відновлюваної енергетики та разом розробляти ідеї щодо створення енергетичних кооперативів.

Повна версія посібника надається:

Click Me

Посібник було підготовлено як частину проекту, що узагальнює дослідження та роздуми про відновлювані джерела енергії та їх потенціал у сфері сталого розвитку в Польщі та Україні, та представляє можливі сценарії розвитку енергетичних кооперативів з організаційної, правової, економічної та соціальної точок зору.

Перший розділ Агнешки Шосток окреслює важливість, потенціал та проблеми розвитку відновлювної енергетики в Польщі, Україні та Німеччині. Наступний розділ Томаша Маржеца розглядає енергетичний перехід та правові проблеми кооперативного руху в Польщі. Статті дослідниць Олени Рубаненко та Вікторії Вострякової аналізують останні тенденції в секторі відновлюваної енергетики в Україні, потенціал енергетичної кооперації для забезпечення сталого розвитку країни та пов'язані з цим технічні та економічні аспекти. Фінансово-правові механізми вивчають Михайло Шомін, Марина Садкіна та Анна Пастух, провела аналіз нормативно-правових актів, які можуть бути корисними для всіх, хто займається створенням енергетичних кооперативів в Україні. У заключній статті Андрій Зінчеко, засновник першого українського енергетичного кооперативу у Славутичі розглядає рушійні сили трансформації муніципальної енергетики в українських громадах за рахунок енергетичних кооперативів.

WECHANGE – це кооператив активних представників громадянського суспільства, розробників і волонтерів, що обєднані єдиною метою - активного впровадження суспільних змін для забезпечення сталого розвитку у світі. WECHANGE здійснює підтримку громадських ініціатив, мереж та великих організацій в області цифровізації, віддаленої групової роботи, онлайн-комунікації та впровадженні найкращих практик і переваг цифрових мереж.

Інші новини
18
травня
Детальніше
Приєднуйтесь до Літньої школи "RE-ENERGIZE UKRAINE"!
Дата проведення: 17-31 травня 2024 року Формат: Онлайн вебінари та офлайн воркшопи
13
березня
Детальніше
АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ "ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК БІОЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ УКРАЇНИ"
Результатати дослідження "Потенціал інноваційного розвитку біоекономіки в Україні"
01
березня
Детальніше
Нотатки Публічної дискусії «Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні»
27 лютого 2024 р. у м. Вінниця пройшла публічна дискусія «Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні»
03
лютого
Детальніше
Публічна дискусія "Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні"
Запрошуємо вас взяти участь у Публічній дискусії "Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні", де відбудеться презентація результатів фокус-групового дослідження "Потенціал впровадження біоекономіки в Україні". Подія відбудеться 27 лютого 2024 року о з 13.00 до 16.00 год., у м. Вінниця, Україна. Дискусію буде проведено у гібридному форматі.