Освітній візит до Берліну в межах проєкту "Women in Energy United for Ukraine"

31.08.2022
зображення

 

23-25 серпня 2022 року представниці ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ" Вікторія Вострякова та Рубаненко Олена у складі делегації Жіночий енергетичний клуб України відвідали Берлін в рамках проєкту Women in Energy United for Ukraine. Проєкт реалізується в межах співпраці Жіночого енергетичного клубу України та Німецької енергетичної агенції denа.

В ході триденного навчального візиту представниці українського енергетичного сектору відвідали низку заходів та зустрічей, присвячених розбудові партнерств та визначення пріоритетних напрямків як підтримки жінок, що працюють в енергетиці, так і енергетичного сектору України загалом. Під час зустрічі з представниками dena, German-Ukrainian Energy Partnership та Bundesministerium für Wirtschaft und Klimaschutz учасниці ознайомилися з основними напрямами підтримки Німецьким урядом енергетичного переходу в Україні на найближчу перспективу в умовах військової агресії рф. Крім того, під час зустрічей з профільними організаціями Німеччини German Solar Industry Association (BSW) та German Renewable Energy Association (BEE), обговорили перспективи розвитку проєктів у сфері відновлюваної енергетики.

 

фото

 

 Також учасниці ознайомилися із кращими німецькими практиками та проєктами у сфері відновлюваної енергетики, відвідавши офіси EUREF-Campus та smart екосистеми GASAG, системного оператора 50 Hertz, біогазового заводу Berliner Stadtreiningung (BSR), інформаційно-навчального центру у сфері проєктування енергоефективних будинків Efficienency House Plus та віртуальний офіс Tennet Virtual Vision, що наслідує унікальну комунікаційну стратегію та поєднує найсучасніші енергетичні та мультимедійні технології для наочної демонстрації роботи сектора відновлюваної енергетики в Німеччині.

Інші новини
05
листопада
Детальніше
ВЕБІНАР БІОЕКОНОМІЧНА ТРАНСФОРМАЦІЯ ПРОМИСЛОВОСТІ І БІЗНЕСУ
3 листопада відбувся третій і заключний онлайн вебінар із серії освітніх мітапів "Біоекономічна трансформація промисловості та бізнесу"
04
листопада
Детальніше
У Києві відбувся практичний воркшоп з монтування гібридних балконних сонячних станцій
28 жовтня у Київському інституті відновлюваної енергетики НАНУ відбувся практичний воркшоп з монтування та налаштування гібридної балконної сонячної системи.
03
листопада
Вебінар 2
Детальніше
ВЕБІНАР ПОЛІТИЧНІ ТА СУСПІЛЬНІ ЗМІНИ ДЛЯ БІОЕКОНОМІЧНОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ
1 листопада у рамках проєкту «Будуємо біоекономіку України» відбувся другий вебінар із серії освітніх мітапів.
01
листопада
Детальніше
ВЕБІНАР ОСВІТА, НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В БІОЕКОНОМІЦІ
30 жовтня ми розпочали серію освітніх мітапів в межах проєкту «Будуємо біоекономіку України», що реалізується під загальною координацією стипендіатки програми к.е.н. Вострякової Вікторії в межах Стипендійної програми підтримки лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства та фінансується Європейським Союзом.