Освітній візит до Берліну в межах проєкту "Women in Energy United for Ukraine"

31.08.2022
зображення

 

23-25 серпня 2022 року представниці ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ" Вікторія Вострякова та Рубаненко Олена у складі делегації Жіночий енергетичний клуб України відвідали Берлін в рамках проєкту Women in Energy United for Ukraine. Проєкт реалізується в межах співпраці Жіночого енергетичного клубу України та Німецької енергетичної агенції denа.

В ході триденного навчального візиту представниці українського енергетичного сектору відвідали низку заходів та зустрічей, присвячених розбудові партнерств та визначення пріоритетних напрямків як підтримки жінок, що працюють в енергетиці, так і енергетичного сектору України загалом. Під час зустрічі з представниками dena, German-Ukrainian Energy Partnership та Bundesministerium für Wirtschaft und Klimaschutz учасниці ознайомилися з основними напрямами підтримки Німецьким урядом енергетичного переходу в Україні на найближчу перспективу в умовах військової агресії рф. Крім того, під час зустрічей з профільними організаціями Німеччини German Solar Industry Association (BSW) та German Renewable Energy Association (BEE), обговорили перспективи розвитку проєктів у сфері відновлюваної енергетики.

 

фото

 

 Також учасниці ознайомилися із кращими німецькими практиками та проєктами у сфері відновлюваної енергетики, відвідавши офіси EUREF-Campus та smart екосистеми GASAG, системного оператора 50 Hertz, біогазового заводу Berliner Stadtreiningung (BSR), інформаційно-навчального центру у сфері проєктування енергоефективних будинків Efficienency House Plus та віртуальний офіс Tennet Virtual Vision, що наслідує унікальну комунікаційну стратегію та поєднує найсучасніші енергетичні та мультимедійні технології для наочної демонстрації роботи сектора відновлюваної енергетики в Німеччині.

Інші новини
18
травня
Детальніше
Приєднуйтесь до Літньої школи "RE-ENERGIZE UKRAINE"!
Дата проведення: 17-31 травня 2024 року Формат: Онлайн вебінари та офлайн воркшопи
13
березня
Детальніше
АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ "ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК БІОЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ УКРАЇНИ"
Результатати дослідження "Потенціал інноваційного розвитку біоекономіки в Україні"
01
березня
Детальніше
Нотатки Публічної дискусії «Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні»
27 лютого 2024 р. у м. Вінниця пройшла публічна дискусія «Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні»
03
лютого
Детальніше
Публічна дискусія "Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні"
Запрошуємо вас взяти участь у Публічній дискусії "Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні", де відбудеться презентація результатів фокус-групового дослідження "Потенціал впровадження біоекономіки в Україні". Подія відбудеться 27 лютого 2024 року о з 13.00 до 16.00 год., у м. Вінниця, Україна. Дискусію буде проведено у гібридному форматі.