Матеріали вебінару «Сталі рішення для зеленої відбудови: Енергія сонця на твоєму балконі»

24.10.2023
Програма заходу
Програма заходу, 20.10.2023

В пʼятницю, 20 жовтня 2023 року, відбувся вебінар «Сталі рішення для зеленої відбудови: Енергія сонця на твоєму балконі».

Захід відкрив Олівер Шруоффенегер, член районної ради Шарлоттенбургу з питань порядку, навколишнього середовища, доріг та зелених насаджень, м. Берлін. Він наголосив на важливості партнерства міст Берліна та Києва, а також на гумунітарній та технічній допомозі, яку район Шарлоттенбург продовжує передавати місту-побратиму Києву. Юлія Айхгофер, координатор проектів кооперативу wechange eG та член ГО Ukraine-Hilfe Berlin e.V., підкреслила необхідність навчання новим навичкам в сфері енергетики для зеленої відбудови України, в ході якої, за новими підрахунками, будуть створені понад 4 мільйони нових робочих місць.

Арина Сатовська, ГО "Громада", презентувала соціальний проект екологічного житла для ВПО "Додому", який отримає сонячні панелі в рамках гранту від Фонду Nord-Süd-Brücken e.V. Вікторія Вострякова, голова ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ", оголосила конкурс на безповоротне отримання балконних сонячних модулів.

Тарас Бондаренко, Начальник відділу електричних підстанцій Вінницького РЦЕМ НЕК УКРЕНЕРГО, зробив презентацію про встановлення балконних та фасадних сонячних систем з точки зору дозвільної документації та безпеки. Презентація спікера знаходиться тут

Запис вебінару доступний за посиланням

 

 

 

Інші новини
05
листопада
Детальніше
ВЕБІНАР БІОЕКОНОМІЧНА ТРАНСФОРМАЦІЯ ПРОМИСЛОВОСТІ І БІЗНЕСУ
3 листопада відбувся третій і заключний онлайн вебінар із серії освітніх мітапів "Біоекономічна трансформація промисловості та бізнесу"
04
листопада
Детальніше
У Києві відбувся практичний воркшоп з монтування гібридних балконних сонячних станцій
28 жовтня у Київському інституті відновлюваної енергетики НАНУ відбувся практичний воркшоп з монтування та налаштування гібридної балконної сонячної системи.
03
листопада
Вебінар 2
Детальніше
ВЕБІНАР ПОЛІТИЧНІ ТА СУСПІЛЬНІ ЗМІНИ ДЛЯ БІОЕКОНОМІЧНОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ
1 листопада у рамках проєкту «Будуємо біоекономіку України» відбувся другий вебінар із серії освітніх мітапів.
01
листопада
Детальніше
ВЕБІНАР ОСВІТА, НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В БІОЕКОНОМІЦІ
30 жовтня ми розпочали серію освітніх мітапів в межах проєкту «Будуємо біоекономіку України», що реалізується під загальною координацією стипендіатки програми к.е.н. Вострякової Вікторії в межах Стипендійної програми підтримки лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства та фінансується Європейським Союзом.