Конкурс на безоплатну передачу балконної гібридної сонячної системи (до 1 кВт)

19.10.2023

ГО АСР СИНЕРГІЯ оголошує початок конкурсу на безоплатну передачу балконної гібридної сонячної системи (до 1 кВт) в рамках проєкту «Зелена відбудова України: сталі рішення для житла ВПО». Заходи проводяться ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ"у партнерстві з ГО Громада та Ukraine-Hilfe Berlin e.V. за фінансової підтримки Фонду Nord-Süd-Brücken e.V. з коштів Агентства з питань співробітництва у сфері розвитку м. Берлін у якості заключної активності серії освітніх заходів встановлення та експлуатації балконної сонячної станції «Сталі рішення для зеленої відбудови: Енергія сонця на твоєму балконі».

Заявки приймаються до 29 жовтня 2023 року.

Хто може взяти участь у проєкті?

Представники (юридичні особи) соціальної сфери:

  • Освітні та виховні заклади: дитячі садки, школи, гуртки за інтересами, коледжі, університети.
  • Організації, які займаються медичним обслуговуванням: лікарні, шпиталі, поліклініки, медичні центри, лабораторії.
  • Соціальне забезпечення: організації, які надають матеріальну допомогу людям похилого віку, ВПО, особам, які втратили працездатність, матерям-одиначкам, безробітним, особам без певного місця проживання.
  • Інші організації, за умови обґрунтування.

Що треба зробити, щоб взяти участь у конкурсному відборі?

Для участі у конкурсному відборі учасники повинні представити пропозицію, в якій визначено мету, описано способи реалізації, в тому числі відповідність приміщення мінімально необхідним вимогам встановлення, а також наближений соціальний ефект від встановлення гібридної балконної СЕС.

Кожен учасник-юридична особа може подати лише один проект (пропозицію).

Для участі у відборі проектів потенційний учасник подає заповнену Заявку учасника.docx у відборі проектів. До заявки мають бути приєднані документи:

  • Мотиваційний лист, підписаний відповідальною особою. (Вказати, чому саме у цьому закладі необхідно встановити балконну СЕС. Вимоги: українською, або англійською мовою, максимум 400 слів)
  • Гарантійний лист про використання переданого обладнання суто для соціальних цілей (не з комерційною метою).

Заявки можуть подаватись в електронному (із застосуванням ЕЦП) та/або паперовому форматі.

Заявки з повним пакетом документів подавати на електронну адресу: ngo_agency@sdasynergy.org, тема листа Заявка на конкурс «Енергія сонця на твоєму балконі»

 

Інші новини
05
листопада
Детальніше
ВЕБІНАР БІОЕКОНОМІЧНА ТРАНСФОРМАЦІЯ ПРОМИСЛОВОСТІ І БІЗНЕСУ
3 листопада відбувся третій і заключний онлайн вебінар із серії освітніх мітапів "Біоекономічна трансформація промисловості та бізнесу"
04
листопада
Детальніше
У Києві відбувся практичний воркшоп з монтування гібридних балконних сонячних станцій
28 жовтня у Київському інституті відновлюваної енергетики НАНУ відбувся практичний воркшоп з монтування та налаштування гібридної балконної сонячної системи.
03
листопада
Вебінар 2
Детальніше
ВЕБІНАР ПОЛІТИЧНІ ТА СУСПІЛЬНІ ЗМІНИ ДЛЯ БІОЕКОНОМІЧНОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ
1 листопада у рамках проєкту «Будуємо біоекономіку України» відбувся другий вебінар із серії освітніх мітапів.
01
листопада
Детальніше
ВЕБІНАР ОСВІТА, НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В БІОЕКОНОМІЦІ
30 жовтня ми розпочали серію освітніх мітапів в межах проєкту «Будуємо біоекономіку України», що реалізується під загальною координацією стипендіатки програми к.е.н. Вострякової Вікторії в межах Стипендійної програми підтримки лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства та фінансується Європейським Союзом.