Хакатон з розробки бізнес моделей енергетичних кооперативів, Чернігів (Civil Sosiety Energy 2021)

21.11.2021

 

6-8 листопада 2021 р. представники ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ" взяти участь у другій частині проєкту Wechande "Civil Society Energy 2021" Цього разу зустріч відбулася у форматі Хакатону із розробки концепцій та бізнес-моделей енергетичних кооперативів для українських міст.

фото

 

Відбулася презентація продукту проєкту Civil Society Energy 2021 - посібник зі створення кооперативу "Energy Cooperatives: How to?", до створення якого долучилась і команда ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ"

В рамках Хакатону у робочих групах, разом із модераторами, експертками та експертами пройдено всі етапи створення енергетичного кооперативу з ВДЕ, пропрацьовано вузлові точки (технології та ресурси, фінансові плани, юридичні виклики, комунікацію). Також, 8 листопада відбулася навчальна поїздка до міста Славутич, у рамках навчального візиту відбулась зустріч із заступником мера міста Шевченко Віктором, представниками Агенство регіонального розвитку м. Славутич, Арина Старовойтова та відвідування енергетичного кооперативу Сонячне Місто (м. Славутич).

 


У результаті маємо повний багаж знань у сфері створення енергетичних кооперативів: від оптимістичного позитивного досвіду Німеччини до основних переваг та викликів, що маємо в українських реаліях.

Інші новини
13
березня
Детальніше
АНАЛІТИЧНИЙ ЗВІТ "ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК БІОЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ УКРАЇНИ"
Результатати дослідження "Потенціал інноваційного розвитку біоекономіки в Україні"
01
березня
Детальніше
Нотатки Публічної дискусії «Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні»
27 лютого 2024 р. у м. Вінниця пройшла публічна дискусія «Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні»
03
лютого
Детальніше
Публічна дискусія "Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні"
Запрошуємо вас взяти участь у Публічній дискусії "Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні", де відбудеться презентація результатів фокус-групового дослідження "Потенціал впровадження біоекономіки в Україні". Подія відбудеться 27 лютого 2024 року о з 13.00 до 16.00 год., у м. Вінниця, Україна. Дискусію буде проведено у гібридному форматі.
12
грудня
Детальніше
Матеріали практичного воркшопу з монтування гібридної балконної СЕС
За результатами проведених освітніх заходів командою проєкту сформовано практичний порадник СТАЛІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗЕЛЕНОЇ ВІДБУДОВИ: ЕНЕРГІЯ СОНЦЯ НА ВЛАСНОМУ БАЛКОНІ