Хакатон з розробки бізнес моделей енергетичних кооперативів, Чернігів (Civil Sosiety Energy 2021)

21.11.2021

 

6-8 листопада 2021 р. представники ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ" взяти участь у другій частині проєкту Wechande "Civil Society Energy 2021" Цього разу зустріч відбулася у форматі Хакатону із розробки концепцій та бізнес-моделей енергетичних кооперативів для українських міст.

фото

 

Відбулася презентація продукту проєкту Civil Society Energy 2021 - посібник зі створення кооперативу "Energy Cooperatives: How to?", до створення якого долучилась і команда ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ"

В рамках Хакатону у робочих групах, разом із модераторами, експертками та експертами пройдено всі етапи створення енергетичного кооперативу з ВДЕ, пропрацьовано вузлові точки (технології та ресурси, фінансові плани, юридичні виклики, комунікацію). Також, 8 листопада відбулася навчальна поїздка до міста Славутич, у рамках навчального візиту відбулась зустріч із заступником мера міста Шевченко Віктором, представниками Агенство регіонального розвитку м. Славутич, Арина Старовойтова та відвідування енергетичного кооперативу Сонячне Місто (м. Славутич).

 


У результаті маємо повний багаж знань у сфері створення енергетичних кооперативів: від оптимістичного позитивного досвіду Німеччини до основних переваг та викликів, що маємо в українських реаліях.

Інші новини
05
листопада
Детальніше
ВЕБІНАР БІОЕКОНОМІЧНА ТРАНСФОРМАЦІЯ ПРОМИСЛОВОСТІ І БІЗНЕСУ
3 листопада відбувся третій і заключний онлайн вебінар із серії освітніх мітапів "Біоекономічна трансформація промисловості та бізнесу"
04
листопада
Детальніше
У Києві відбувся практичний воркшоп з монтування гібридних балконних сонячних станцій
28 жовтня у Київському інституті відновлюваної енергетики НАНУ відбувся практичний воркшоп з монтування та налаштування гібридної балконної сонячної системи.
03
листопада
Вебінар 2
Детальніше
ВЕБІНАР ПОЛІТИЧНІ ТА СУСПІЛЬНІ ЗМІНИ ДЛЯ БІОЕКОНОМІЧНОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ
1 листопада у рамках проєкту «Будуємо біоекономіку України» відбувся другий вебінар із серії освітніх мітапів.
01
листопада
Детальніше
ВЕБІНАР ОСВІТА, НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В БІОЕКОНОМІЦІ
30 жовтня ми розпочали серію освітніх мітапів в межах проєкту «Будуємо біоекономіку України», що реалізується під загальною координацією стипендіатки програми к.е.н. Вострякової Вікторії в межах Стипендійної програми підтримки лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства та фінансується Європейським Союзом.