ЕКОТОН. Говори про клімат. Створюй комунікаційні проекти

14.10.2021

В межах ЕКОТОН. Говори про клімат. Створюй комунікаційні проєкти, організованого ІNCIENCE, UNICEF Ukraine та ING Bank протягом трьох днів понад 30 команд працювали над власними еко-проєктами під керівництвом менторів. Scooby-Doo — працювали над проектом комплексної комунікаційної кампанії з популяризації екосвідомого ставлення до чистоти рідного міста.

Проєкт передбачає створення чат-боту та інтерактивної мапи CleanCityQuest, який пропонуватиме користувачам пройти інтерактивний еко-квест. ТОП-6 проєктів ЕКОТОНу отримають фінансову підтримку від партнерів проєкту – по 20 000 грн на втілення проєктів у життя, серед яких і молодий актив ГО АСР "СИНЕРГІЯ"

Інші новини
05
листопада
Детальніше
ВЕБІНАР БІОЕКОНОМІЧНА ТРАНСФОРМАЦІЯ ПРОМИСЛОВОСТІ І БІЗНЕСУ
3 листопада відбувся третій і заключний онлайн вебінар із серії освітніх мітапів "Біоекономічна трансформація промисловості та бізнесу"
04
листопада
Детальніше
У Києві відбувся практичний воркшоп з монтування гібридних балконних сонячних станцій
28 жовтня у Київському інституті відновлюваної енергетики НАНУ відбувся практичний воркшоп з монтування та налаштування гібридної балконної сонячної системи.
03
листопада
Вебінар 2
Детальніше
ВЕБІНАР ПОЛІТИЧНІ ТА СУСПІЛЬНІ ЗМІНИ ДЛЯ БІОЕКОНОМІЧНОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ
1 листопада у рамках проєкту «Будуємо біоекономіку України» відбувся другий вебінар із серії освітніх мітапів.
01
листопада
Детальніше
ВЕБІНАР ОСВІТА, НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В БІОЕКОНОМІЦІ
30 жовтня ми розпочали серію освітніх мітапів в межах проєкту «Будуємо біоекономіку України», що реалізується під загальною координацією стипендіатки програми к.е.н. Вострякової Вікторії в межах Стипендійної програми підтримки лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства та фінансується Європейським Союзом.