top of page
  • ngoagency

#Green4Europe Hackathon 2021

Оновлено: 20 січ. 2022 р.

Молода команда Scooby-Doo в складі: Івана Вострякова, Уляни Кучинської, Олександра Панасюка, Олексія Кунденко, під керівництвом доцента кафедри електричних станцій і систем Рубаненко Олени та голови ГО Агенція сталого розвитку "Синергія" Вострякової Вікторії здобула 2 призове місце у міжнародному конкурсі #Green4Europe Hackathon 2021, що відбувся у Берліні 8 грудня 2021.Scooby-Doo – це креативна молода команда, яка розробила комплексну комунікаційну кампанію, #Clean_City_Quest, що має на меті популяризацію екосвідомого ставлення до чистоти рідного міста серед молоді та небайдужих мешканців за допомогою Telegram Clean_City_Quest_Bot у гейміфікованій формі з використанням віртуальних винагород – EcoBins у мобільному додатку.Історія успіху команди розпочалась ще 3 місяці тому з участі у проєкті «ЕКОТОН. Говори про клімат. Створюй комунікаційні проєкти», організованого ІNCIENCE, UNICEF Ukraine та ING Bank, в рамках якого протягом трьох днів понад 30 команд працювали над власними еко-проєктами під керівництвом менторів. Scooby-Doo працювали над проєктом комплексної комунікаційної кампанії з популяризації екосвідомого ставлення до чистоти рідного міста, що передбачає створення чат-боту та інтерактивної мапи CleanCityQuest, що пропонуватиме користувачам пройти інтерактивний еко-квест.

Іван Востряков, Уляна Кучинська, Олександр Панасюк, Олексій Кунденко вибороли 4 місце та увійшли в ТОП-6 проєктів ЕКОТОНу та отримали фінансову підтримку від партнерів проєкту – по 20 000 грн на втілення проєктів у життя.Вирішивши не зупинятись на досягнутому, команда впевнено отримала перемогу, зайнявши 1 місце серед українських команд, 1 грудня 2021 року в першому етапі #Green4Europe Hackathon 2021 і здобула можливість представляти Україну у фіналі #Green4Europe Hackathon 2021 в Берліні, де виборола 2 призове місце.


Хакатон складався з трьох етапів — півфіналів у Грузії та Україні й фіналу в Німеччині. Над технологічними екорішеннями працювали понад 350 учасників з 14 команд.

Команда отримає професійний фідбек, менторські сесії від організаторів, а також грошові призи у розміри 500 євро та 1 тис. євро. Учасники хакатону зможуть допрацювати свої цифровы рішення з менторами, партнерами та представниками організаторів на спеціальному заході в UNIT.City.

36 переглядів0 коментарів
bottom of page