top of page
  • ngoagency

Хакатон з розробки бізнес моделей енергетичних кооперативів, Чернігів (Civil Sosiety Energy 2021)


6-8 листопада 2021 р. представники ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ" прийняли участь у другій частині проєкту Wechande "Civil Society Energy 2021" Цього разу зустріч відбулася у форматі Хакатону із розробки концепцій та бізнес моделей енергетичних кооперативів для українських міст. Відбулася презентація продукту проєкту Civil Society Energy 2021 - посібник зі створення кооперативу "Energy Cooperatives: How to?", до створення якого долучилась і команда ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ"


В рамках Хакатону у робочих групах, разом із модераторами, експертками та експертами пройдено всі етапи створення енергетичного кооперативу з ВДЕ, пропрацьовано вузлові точки (технології та ресурси, фінансові плани, юридичні виклики, комунікацію). Також, 8 листопада відбулася навчальна поїздка до міста Славутич, у рамках навчального візиту відбулась зустріч із заступником мера міста Шевченко Віктором, представниками Агенство регіонального розвитку м. Славутич, Арина Старовойтова та відвідування енергетичного кооперативу Сонячне Місто (м. Славутич).

У результаті маємо повний багаж знань у сфері створення енергетичних кооперативів: від оптимістичного позитивного досвіду Німеччини до основних переваг та викликів, що маємо в українських реаліях.
и ещё 2

6 переглядів0 коментарів
bottom of page