top of page

Публічна дискусія "Перспективи створення зелених енергетичних спільнот в Україні"14 вересня 2023 рКоманда ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ" та німецький кооператив WECHANGE eG мають за честь запросити Вас на публічну дискусію "Перспективи створення зелених енергетичних спільнот в Україні", яка відбудеться 14 вересня 2023 року з 12.30 до 17.30 год. у м. Вінниця у приміщенні з укриттям.

Захід відбувається в рамках проєкту

"Civil Society Energy for Resilient Ukraine"

за підтримки МЗС ФРН.Метою публічних дискусій є презентація першої частини фокус-групового дослідження "Потенціал створення зелених енергетичних спільнот в Україні" та поширення знань про зелені технології і переваги сталої енергетики. Крім того, захід має на меті сприяння розвитку локальних проєктів відновлюваної енергетики через залучення громадян та місцевих громад до вироблення спільних рекомендацій для написання білої книги "Перспективи розвитку зелених енергетичних спільнот в Україні”. Проведене дослідження надає уявлення про наявні передумови, бар’єри та стимули, а також узагальнює рекомендації щодо заходів, необхідних для стимулювання створення енергетичних спільнот в Україні. Пропозиції, зауваження та коментарі щодо проблемних аспектів законодавчого, фінансового та технічного аспектів, озвучені та обговорені протягом публічних дискусій, будуть враховані в процесі підготовки “Білої книги”. Також ви можете надсилати пропозиції на електронну пошту: ngo_agency@sdasynergy.org. Захід матиме кілька послідовних сесій та локацій: 1. Офлайн фокус-групова сесія “Соціально-екологічні та інформаційні аспекти створення енергетичних спільнот” 14 вересня 2023 року, з 10:30 до 12:30 год.

(необхідна окрема реєстрація, участь тільки запрошених експертів). 2. Офлайн публічна дискусія “Перспективи розвитку зелених енергетичних спільнот в Україні" 14 вересня 2023 року, з 12:30 до 15:30 год.

(вхід вільний для зареєстрованих учасників, кількість місць обмежена). 3. Супер-фінал Кейс-чемпіонату RE-ENERGIZE UKRAINE 14 вересня 2023 року, з 16:00 до 17:30 год. (вхід вільний для зареєстрованих учасників, кількість місць обмежена).

Попередню програму заходу можна переглянути тут, з прес-релізом дослідження можна ознайомитись тут, але якщо у Вас виникнуть додаткові питання, які Ви хотіли б обговорити при зустрічі, напишіть нам про це заздалегідь.

Реєстрація доступна до 12 вересня 2023 року
27 переглядів0 коментарів
bottom of page