top of page

Час буде повідомлено пізніше.

|

Онлайн-курс

Проєктування PV станцій із використанням професійного програмного забезпечення

Мета курсу - підвищення практичних навиків цільової аудиторії і мотивування щодо використання сталих енергетичних рішень у проєктуванні енергетичної інфраструктури для забезпечення тепловою та електричною енергією об’єктів малих архітектурних форм під власне споживання

Квитки не продаються
Інші заходи
Проєктування PV станцій із використанням професійного програмного забезпечення

Час та місце

Час буде повідомлено пізніше.

Онлайн-курс

Про захід

Кому буде корисним наш курс?

Студентам старших курсів енергетичних та інженерних спеціальностей; архітекторам; інженерам; енергоменеджерам; представникам органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, що відповідають за соціальну політику, енергетичний та екологічний сектор; представникам громадських організацій.

Освітній онлайн-курс складається з 5 модулів:

1 Модуль - Міжнародний досвід використання ВДЕ. Адаптація готових рішень тепло- електропостачання шелтерів до умов України (2 відео лекції)

2 Модуль - Програмне забезпечення для проектування електропостачання шелтерів та ВПО на основі сонячної енергії (2 відео лекції)

3 Модуль - Особливості роботи систем електропостачання в автономному режимі та паралельно з централізованою системою (2 відео лекції)

4 Модуль - Використання ВДЕ для енергозабезпечення тимчасово переміщених осіб

5 Модуль - Системи зберігання енергії для електрифікації поза мережевих об’єктів.

Законодавче та регуляторне поле (2 відео лекції).

Тематичні блоки містять відеолекції з інтегрованими в них презентаційними матеріалами, текстові описи під кожним відео. Кожен блок має супроводжуватися тестовими завданнями (автоматизоване оцінювання) та завданням для практичного виконання та розробки власного проєкту (робота в групах), он-лайн консультування у режимі реального часу (сесія запитання-відповіді 20 хв. на лекцію), а також передбачається фінальний тест та презентація проєктів за результатами якого успішним учасникам автоматизовано видається сертифікат слухача курсу.

Після завершення навчання, ви маєте можливість отримати сертифікат слухача курсу (30 - 90 годин), або сертифікат про підвищення кваліфікації (180 годин) в залежності від обсягу пройденого матеріалу, результатів тестування та проєктної роботи.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/LLAp15wPVyCTQe8W6

Поділитися

bottom of page