top of page
colleagues-giving-fist-bump.jpg

Онлайн Академія Синергія

Про Академію

ОНЛАЙН АКАДЕМІЯ ЦСР "СИНЕРГІЯ" 
Метою створення Академії є формування спільноти амбасадорів сталого розвитку в Україні з числа науковців, практиків та візіонерів, що мають бажання поширювати свої знання та навички, ділитися досвідом та бути активним учасником процесу формування компетентного та якісного кадрового потенціалу майбутніх змінотворців.

Академія є віртуальним майданчиком для організації в онлайн форматі високоякісного навчання та підвищення кваліфікації для фахівців різих галузей у сфері сталого розвитку, які усвідомлюють свою відповідальність перед майбутніми поколіннями та бажають розшитрити свої знання у цій сфері.

Якщо ви маєте власний авторський навчальний курс, або цікаву ідею по створенню такого курсу, Академія ЦСР "СИНЕРГІЯ" надає підтримку у створенні та розміщенні на власній онлайн-платформі навчальних курсів, вебінарів, тренінгів для майбуніх фахівців зі сталого розвитку. Тематика навчальних курсів має охоплювати напрямки, що включають 17 ЦСР: від стійких міст до прав людини та кліматичних заходів. Кожен із наших курсів повинен стосуватися фундаментальних викликів, з якими стикається наш світ сьогодні: як далі співіснувати людям, громадам, підприємствам та урядам, які моделі співпраці необхідно запровадити, щоб врятувати єдину планету, яку ми маємо?

Якщо ви маєте актуальні навчальні програми у сфері сталого розвитку та бажаєте запустити власний авторський комерційний або соціальний курс, зв'яжіться з нами.

Майбутні заходи

 • Проєктування PV станцій із використанням професійного програмного забезпечення
  Проєктування PV станцій із використанням професійного програмного забезпечення
  Час буде повідомлено пізніше.
  Онлайн-курс
  Час буде повідомлено пізніше.
  Онлайн-курс
  Час буде повідомлено пізніше.
  Онлайн-курс
  Мета курсу - підвищення практичних навиків цільової аудиторії і мотивування щодо використання сталих енергетичних рішень у проєктуванні енергетичної інфраструктури для забезпечення тепловою та електричною енергією об’єктів малих архітектурних форм під власне споживання
bottom of page